Bendra informacija

2016-12-01

Asmenys Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos aptarnaujami vieno langelio principu. Prašymai, skundai, pranešimai ir kiti dokumentai priimami:

1. Inspekcijos priimamajame – Bendrųjų reikalų skyriuje (raštinėje, I aukšte) (Vilniuje, A. Vienuolio g. 8, arba el. p. info@vtpsi.lt. Primename, kad el. paštu pateikti minėti dokumentai turi būti pasirašyti teisinę galią turinčiu elektroniniu parašu (žr. toliau nurodytas taisykles).
Pasiteirauti dėl prašymų, skundų, pranešimų ir kitų dokumentų priėmimo, registracijos ir pan. galima telefonais (8 5) 207 4787 ir (8 5) 207 4789.

Darbo laikas:

  • pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 8 iki 17 val.;
  • antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8 iki 18 val.;
  • penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val.;
  • pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.

2. Inspekcijos teritoriniuose skyriuose (žr. „Struktūra ir kontaktai“→„Kontaktinė informacija“).

 

Asmenų aptarnavimo Inspekcijoje taisyklės:


Gerbiamieji interneto svetainės lankytojai, Inspekcija, siekdama pagerinti aptarnavimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir priežastis, Jūsų poreikius, vykdo anoniminę apklausą. Prašytume atsakyti į anketos klausimus. Užtruksite ne ilgiau kaip 1 ar 2 minutes. Vertiname Jūsų kiekvieno nuomonę, tad iš anksto dėkojame už atsakymus, kurie padės įvertinti paslaugų kokybę, skatins ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą. Konfidencialumas garantuojamas.
Užpildyti anketą galite paspaudę nuorodą http://lan.vtpsi.lt/survey/survey.php

 

2014 M. ASMENŲ APTARNAVIMO VALSTYBINĖJE TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJOJE PRIE APLINKOS MINISTERIJOS KOKYBĖS VERTINIMO ANONIMINĖS APKLAUSOS  REZULTATŲ APIBENDRINIMAS (žr. čia)

 

2013 M. ASMENŲ APTARNAVIMO VALSTYBINĖJE TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJOJE PRIE APLINKOS MINISTERIJOS KOKYBĖS VERTINIMO ANONIMINĖS APKLAUSOS  REZULTATŲ APIBENDRINIMAS (žr. čia)